شلف دکوری و باکس های دیواری چوبی MDF در مدلی جدید

شلف دکوری

شلف دکوری در واقع همان طاقچه های سنگی و گچی هستند که در دکوراسیون خانه ی مادربزرگ خود می دیدیم. ولی به مرور زمان از دکوراسیون داخلی خانه ها حذف شدند و معمارها دیگر رغبتی به ساخت طاقچه نشان نمی دادند. از همین رو بود که نجارها تصمیم گرفتند تا آن طاقچه های سنتی و کلاسیک را با چوب شبیه سازی کنند تا هر کس که دوست داشت بتواند آن را در دکوراسیون منزل خود نصب کند.

شلف ها یا قفسه های چوبی از چوب ام دی اف ضخیم ساخته می شوند ولی معمولا نسبتا وزن کمی دارند و نصب آنها بر روی دیوار آسان است، بعضی مدل ها هم که پایه دار هستند و نیازی به نصب روی دیوار ندارند. اغلب هم رنگ بندی مختلفی دارند و با هر مدل دکوراسیونی ست میشوند و جنس چوبی آنها باعث میشود تا دیوارهای گچی و تک رنگی که در منازل امروزی می بینیم جذاب تر دیده شوند. مهمترین مزیت شلف‌ها اینست که هم از جنبه تزیینی به کمک دکوراسیون داخلی می آیند و هم اینکه می توانند نقش موثری بر صرفه جویی در فضای منزل داشته باشند. خیلی از افرادی که امکان خرید بوفه های تزیینی و فانتزی را ندارند یا آنقدر فضا ندارند که بخواهند بوفه ۲ متری در اتاق نشیمن خانه بگذارند ناخواسته به سمت شلف‌های تزیینی کشیده می شوند. اگر نتوانستید آن شلفی را که مد نظرتان است را در فروشگاه های شهر محل سکونتتان پیدا کنید آن وقت باید یا خودتان اره به دست شوید یا به سراغ نجار محل بروید و همان اندازه و شکل و رنگی را که دوست دارید سفارش بدهید و چند روز بعد تحویل بگیرید.

از کنج یا گوشه های اتاق نشیمن یا اتاق خواب و دیگر بخش های خانه چندان استفاده مطلوبی نمی شود و در واقع این فضاها هدر می شوند.

عکس و تصاویر چند مدل شلف را در این بخش قرار داده ایم که این بخش بیکار مانده در دکوراسیون داخلی را نشانه رفته اند و سعی شده تا با نصب شلف‌ها از آنها به بهترین شکل ممکن استفاده نمود.

شلف دکوری و باکس های دیواری چوبی MDF

شلف دکوری دیواری سه طبقه نصب شده در کنج آشپزخانه.

شلف-دیواری-تزیینی

مدل های شلف‌بندی دیوارهای اتاق کار اداری

مدل-های-جدید-و-مدرن-شلف

مدل های جدید و مدرن شلف دکوری چند تکه ام دی اف

شلف-پایه-دار

مدل شلف دکوری پایه دار هرمی شکل

شلف-گوشه-ای-و-کنجی

شلف دکوری و طاقچه چوبی دیواری مناسب اتاق خواب

شلف-دیواری-طرح-جدید

شلف و کتابخانه دیواری سه طبقه سفید رنگ (mdf)

شلف-های-دیواری-تزیینی

شلف بندی روی ستون های خانه

پارتیشن دو جداره، آماده هرگونه خدمات نصب و اجرای پارتیشن، پارتیشن‌ تک جداره، پارتیشن دوجداره، پارتیشن اداری، پارتیشن تمام ام دی اف، پارتیشن دو جداره تمام ام دی اف، پارتیشن آلومینیومی، پارتیشن دکوری ،به مشتریان محترم می‌باشد.

هم اکنون با ما تماس حاصل فرمایید.

شماره های تماس: ۰۹۱۲۵۷۵۵۹۳۶۰۲۱۶۶۱۰۱۵۰۷