پارتیشن بندی اداری

پارتیشن بندی اداری

پارتیشن بندی اداری زمانی در ادارات اجرا میشود که میخواهید فضاهای بزرگ کم مصرف را به فضاهای کوچک تر با کاربرد بیشتر تبدیل کنید. پارتیشن بندی اداری را با استفاده از هر وسیله ای میتوان انجام داد. پارتیشن بندی گاه با استفاده از کشیدن یک دیوار ایجاد میشود ولی این امر زمان بر و پر هزینه است. به همین دلیل امروزه استفاده از پارتیشن دو جداره و پارتیشن تک جداره جای دیوار را گرفته اند و کار را به شدت آسان تر و کم هزینه تر کرده است.

پارتیشن بندی اداری دوجداره تمام ام دی اف با پرده (17)

استفاده از متخصص در ایجاد پارتیشن بندی

شاید در نگاه اول انجام پارتیشن بندی کاری ساده به نظر بیایید اما این کار نیز مانند همه کارهای دیگر نیاز به تخصص دارد. به همین دلیل قبل از اقدام برای پارتیشن بندی ابتدا با یک متخصص در این زمینه مشورت کنید و یا از ان ها کمک بخواهید.براي ايجاد پارتيشن در فضا، ابتدا باید پلان فضاي مذكور را ترسيم كنيد، مقياس را در اندازه و محل قرارگيري پارتيشن مدنظر قرار دهيد؛ پس از بررسي سيركولاسيون (محدوده تردد و رفت و آمد) در پلان و تطبيق اندازه پارتيشن با متراژ فضا و تصميماتي درباره رنگ و فرم آن، مي‌توانيد پارتيشن‌ را در فضا اجرا كنيد.

پارتیشن بندی اداری دوجداره تمام ام دی اف با پرده (3)

از چه چیزی در پارتیشن بندی استفاده کنیم؟

با توجه به دکوراسیون محل کار یا خانه میتوان از وسایل مختلفی برای پارتیشن بندی استقاده کرد. پارتیشن های MDF دو جداره و تک جداره از پر کاربردترین وسایلی هستند که برای پارتیشن بندی استفاده میشود. البته شما میتوانید با توجه به سلیقه ای که دارید از وسایل دیگری در کنار این پارتیشن ها استفاده کنید. برای مثال ادغام آکواریوم با پارتیشن های MDF دو جداره و تک جداره میتوانید جلوه خاصی به محیط شما بدهد که البته بهتر است این کار توسط یک متخصص انجام شود. برای مثال در استفاده از آکواریوم نکاتی وجود دارد که باید رعایت شود. دیده شدن آکواریوم از هر دو طرف به صورت کامل زیبایی کار را دوچندان میکند.