پارتيشن اداري چیست؟

پارتيشن اداري چيست؟

سیستم جداکننده های کاذب که امروزه با نام پارتیشن شناخته می شوند، تجهيزاتي جهت تقسيم بندي فضاهاي داخلي هستند كه در جهان امروزي با هدف نظم و با پیش بینی صحيح قابلیت جابجایی، طراحی و ساخته می شوند.

برمبناي معيارهاي ساخت پارتيشن اداري به ۴ دسته ي اصلي تقسيم مي شود كه عبارتند از:

  1. پارتیشن اداری تمام ام دی اف
  2. پارتيشن اداري ام دی اف و آلومينيوم
  3. پارتیشن اداری MDF و شيشه
  4. پارتیشن اداری آلومینیوم و شیشه
پارتیشن دوجداره تمام ام دی اف (2)

پارتیشن دوجداره تمام ام دی اف

۱) پارتیشن اداري تمام ام دی اف: این نوع از پارتیشن اداری تنها به وسیله MDF ساخته میشود و طراحی آنها به گونه ای است که نمای ظاهری و فریم بندی ها به وسیله MDF انجام می گیرد.

۲) پارتيشن اداري آلومينيوم و MDF: پارتیشن اداري ترکیبی، که در ساخت آن از MDF و آلومینیوم استفاده می گردد، نوعی از جداکننده های سبک هستند که قابلیت پیاده سازی، حمل و نقل و تغییرات بسیار بالایی دارند. این نوع از پارتیشن اداري به دلیل استفاده از آلومینیوم که فلزی بسیار سبک، مستحکم و زیباست، بسیار متنوع و جذاب می باشد.

۳) پارتیشن اداري MDF و شيشه: در این نوع از پارتیشن اداری از آلومینیوم به عنوان فریم و اسکلت بندی اصلی و از MDF و شیشه به عنوان پرکننده های سطح استفاده می شود. قطر این نوع پارتیشن بسیارکم و در حدود ۴ تا ۶ سانتی متر است، عرض و ارتفاع آن هم کاملا نا محدود بسته به محیط قابل پیاده سازی می باشد.

۴) پارتیشن اداري آلومینیوم و شیشه: تعریف اساسی پارتیشن اداري که توسط SORNO ایتالیا (یکی از اولین تولیدکنندگان پارتیشن اداری در جهان) ارائه شده به این نوع پارتیشن برمی گردد. در ساخت این نوع از پارتیشن اداری از استراکچرهای مخصوصی جهت کادربندی و به عنوان قطعات اصلی پارتیشن اداری استفاده می گردد که خود حالت دوجداره بودن را داراست.

میزهای اداری

بدون تردید مهمترین بخش دکوراسیون اداری هر شرکت و اداره جات میز های اداری، کارمندی، کنفرانس و مدیریت می باشد. انتخاب مناسب و درست میز اداری برای شرکت شما عزیزان به نوعی تضمین آرامش، زیبایی و کارایی مبلمان اداری می باشد، پس بسیار بجاست که در انتخاب میز های اداری شرکت خود وسواس بیشتر بکار بگیرید، چرا که سطح و کلاس بندی شرکت شما و همچنین بازده کارمندانتان بطور مستقیم با میز های اداری و کارمندی ارتباط دارد. برای انتخاب صحیح میز اداری به رنگ دکوراسیون خود و استاندارد ابعادی میزهای اداری توجه نمایید.

مبلمان اداری ام دی اف (14)

میز اداری ام دی اف

کمدهای اداری

کمد های اداری و فایلینگ بایگانی، طیف گسترده ای از محصولات ما را شامل میشود و اندازه و ابعاد ثابت ندارند طبق نیاز سازمان شما طراحی و اجرا خواهند شد شما برای سفارش محصولات فایل بایگانی و کمد ها اداری ما کافی است طرح و نیازهای مد نظرخود را به ما اعلام نمایید تا مناسبترین پیشنهادها را به شما عزیزان ارائه دهند.

اهمیت فضای کار

امروزه اهمیت فضای کار مانند اهمیت فضای خانه است، زیرا محل کار خانه‌ی دوم ما محسوب می‌شود و شاید زمان سپری شده در محیط کار، برابر یا حتی بیشتر از زمانی است که در محیط خانه میگذرانیم باشد از این رو توجه به دکوراسیون اداری و چیدمان مبلمان اداری به یک اصل مهم تبدیل شده است.

گروه پارتیشن دو جداره، آماده هرگونه خدمات نصب و اجرای پارتیشن، پارتیشن‌ تک جداره، پارتیشن دوجداره، پارتیشن اداری، پارتیشن تمام ام دی اف، پارتیشن دو جداره تمام ام دی اف، پارتیشن آلومینیومی، پارتیشن دکوری ،به مشتریان محترم می‌باشد.

هم اکنون با ما تماس حاصل فرمایید.

شماره های تماس: ۰۹۱۲۵۷۵۵۹۳۶۰۲۱۶۶۱۰۱۵۰۷